Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin 34. bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin 34. bölümünde neler yaşandı?

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, 34. bölümüyle ekranlara geldi.

15.12.2016 23:29

TV8'in en çok izlenen yarışma programlarından O Ses Türkiye, yeni bölümüyle ekranlarınıza geldi. Yayınlandığı ilk günden bugüne reyting rekorları kıran O Ses Türkiye, 34. bölümüyle yine izleyenleri ekranlara kilitledi. 

Eğlence ve rekabetin bir arada yaşandığı O Ses Türkiye, jürisiyle de yine ön plandaydı. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz'un jüri üyeliğini üstlendiği eşsiz programda rekabet de yine üst seviyedeydi. Jüri üyeleri performansından memnun kaldıkları yarışmacıları kendi takımına katmak için emek sarfederken, istedikleri jüri üyesinin takımına dahil olabilen yarışmacılar da hayallerine bir adım daha yaklaştı.

Pekİ O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

İşte O Ses Türkiyenin 34. bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Emin Akar, Ervah-ı Ezelden şarkısını seslendirdi. Emin Akar, sesini beğenen Sibel Can, Gökhan&Hakan ve Murat Boz arasından Gökhan&Hakan'ı seçti.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Özge ve Yusuf Başat, Al Ömrümü şarkısını seslendirdi. Özge ve Yusuf Başat, seslerini beğenen Hadise, Gökhan/Hakan ve Murat Boz arasından Murat Boz'u seçti.

Hadise, 2 yıl önce takımında yer alan Gökmen Kurt'u hatırlayınca Gökhan bu duruma hayli şaşırdı.

Hadise kendisini seçen Ozan şarkısını seslendirirken sahneye çıkıp yarışmacısıyla birlikte dans etti.

Yorumlar | 0
üye profil