Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin 21. bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin 21. bölümünde neler yaşandı?

Sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle TV8 ekranlarında izleyicilerle buluştu.

14.11.2016 23:36

O Ses Türkiye'nin 21. bölümü yine izyelenleri ekranlara kilitledi. Geçen bölümlerde olduğu gibi bu bölümüyle de oldukça heyecan yaratan ve izleyicileri hem kahkaha hem de rekabetle iç içe sokan O Ses Türkiye, hayallerine kavuşmak isteyen yarışmacıları ağırladı. Onlar sahnede performanslarını sergilerken O Ses Türkiye stüdyosunu tıklım tıklım dolduran seyirciler keyifli dakikalar yaşadı.

Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz'ın jüri koltuklarını paylaştığı O Ses Türkiye'nin 21. bölümünde neler yaşandığını izlemek için acunn.com'u takipte kalınız! İnternet sitemiz TV8'de yayınlanan yarışma ve eğlence programlarını sizlerle buluşturmak için her gün güncellenmekte. Sitemizde yarışma ve eğlence programlarının partlar halindeki videolarını izleyebilir; Dünya ve Türkiye gündeminden de haberdar olabilirsiniz.

O Ses Türkiye'nin 21. bölümünde neler yaşandı? Aşağıdaki linkleri tıklayarak O Ses Türkiye'nin yeni bölümüne ait videoları izleyebilirsiniz!

İşte O Ses Türkiye'nin 21. bölümünde yaşananlar...
Gökhan ve Acun Ilıcalı matematik konusunda ne kadar bilgi sahibi olduklarını açıkladılar. Gökhan daha sonra müzik ile matematiğin arasındaki bağı anlattı.

Murat Boz, Adını Bilen Yazsın şarkısını seslendiren Cihan'la daha sonra sahnede düet yaptı. İşte o performans...

14 yaşından beri saçlarını kendisinin kestiğini söyleyen Gökhan'ın yeni imajı stüdyoda bulunan herkesin ilgisini çekti.

Murat Boz'un kendi şarkısını söyleyen Cihan'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf etmesi üzerine Hadise pes etti.

O Ses Türkiye'nin 20. bölümünde neler yaşanmıştı?
O Ses Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performansın ardından tüm jüriyi döndürmeyi başaran Taylan övgü dolu sözlerin sahibi oldu.

O Ses Türkiye sahnesinde sergilediği performansla jüriden tam not alan Taylan, Hadise ve Murat Boz tarafından yakın markaj altına alındı.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Taylan Bayri 'Yandım' şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Taylan Bayri'nin sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Hadise’nin takımına katılmaya karar verdi.

Güle Güle Oturun'un konukları Beyzanur ve ailesinin dilekleri gerçek oldu. Hadise'yi çok görmek isteyen Beyzanur, Hadise'nin kapısını çalması üzerine çok sevindi.

O Ses Türkiye stüdyosunda özel misafirler ağırlandı. Selim Yuhay ile birlikte stüdyoya gelen Beyza Nur ve ablası keyifli anlar yaşadı.

 O Ses Türkiye'de siz de yarışın!
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil