O Ses Türkiye'nin 12. bölümü yayınlandı!

TV8'in ilgiyle takip edilen ses yarışması programı O Ses Türkiye, 12 bölümüyle ekranlardaydı.

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2016 23:31
Değiştirme Tarihi: 24.10.2016 23:45
O Ses Türkiye'nin 12. bölümü yayınlandı!

Ekranların eğlenceli ses yarışması programı O Ses Türkiye, yeni bölüyüle TV8'de ekranlara geldi. Her zamanki gibi izleyenlere renkli dakikalar yaşatan ses yarışması, yine eğlence doluydu. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz'un jüri üyeliğini yaptığı yarışmada yine bir birinden başarılı yarışamcılar sahne aldı.

 

Her geçen gün adından daha fazla söz ettiren O Ses Türkiye, stüdyoyu tıklık tıklım dolduran konukları ve yarışmayı ekranları başında izleyen milyonlarca seyirciyi yine büyüledi. Sahneye çıkan yarışmacıların gösterdikleri performans sonrası onları kendi takımına aldırmak için uğraş veren Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz yine rekabete büründü.Bazı yarışmacılar kafasında önceden belirlediği jüri üyesini hemen tercih ederken, bazıları da kararsız kaldı. İşte O Ses Türkiye'nin 12. bölümünde yaşananlar...

 

O Ses Türkiye'nin 12. bölümünde yaşananları aşağıda linkleri tıklayarak izleyebilirsiniz!

 

İşte 12. bölümde yaşananlar...

 

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Engin Deniz Uzun, Ervah-ı Ezelden şarkısını seslendirdi. Bütün jüri üyelerinin döndüğü yarışmacı Gökhan ve Hakan'ı seçti.

O Ses Türkiye yarışmacısı Sevil Memetova, I'm Outta Love şarkısını seslendirdi ve tüm jüriyi döndürmeyi başardı.

Tüm jüri üyelerini döndüren Kırım Türk'ü Sevil Memetova, tam 19 dilde şarkı söylediğini açıkladı.

Murat Boz, Tutamıyorum Zamanı şarkısını seslendiren Cihan Eser'in şarkıya Murat Boz gibi başladığını Kenan Doğulu gibi devam ettirdiğini söyledi.

Murat Boz, Zeynep isimli minik hayranının isteği üzerine sahneye çıkıp sevilen şarkısı 'Adını Bilen Yazsın' şarkısını söyledi.

 

O SesTürkiye'nin 11. bölümünde neler yaşanmıştı?

 

İtalyan yarışmacı Nico'nun Murat Boz'la olan diyaloğu izleyenleri gülme krizine soktu. Nicola, Murat Boz'a bir Türk gibi 'Eyvallah, sen adamsın' yanıtını verdi.

O Ses Türkiye yarışmacısı Nicola Morano, 'Hello' şarkısını seslendirdi ve Sibel Can, Murat Boz ve Gökhan & Hakan ikilisini döndürmeyi başardı.

Gökhan ve Hakan Özoğuz, sempatikliğiyle tüm stüdyoyu kendisine hayran bırakan Nicola ile Lasciate Mi Cantare şarkısında düet yaptılar.

Sibel Can'ın yarışmacı Kurşun'a seslenişi stüdyoda büyük ses getirdi. Acun Ilıcalı ufak detayı fark ederek açığa çıkarınca herkes gülme krizine girdi.

 

O Ses Türkiye'nin 10. bölümünde neler yaşanmıştı!

 

İşte 10. bölümde yaşananlar...

 

Hadise, Murat Boz'un kıyafetini çok beğendiğini söyledi ardından kendisi de sahneye çıkarak lacivert kıyafetiyle seyircilerden büyük alkış aldı.

Orhan Arslan'ın performansı sonrasında Gökhan Özoğuz ondan başka bir şarkı istedi. Orhan tekrar söylemeye başlayınca herkes şaşırdı...

Gökhan Özoğuz'un takımında olan ve büyük başarı sağlayan Kaya Aslantepe yeni çıkan single şarkısı Akşamdan Yürürüm'ü O Ses Türkiye'de seslendirdi...

Performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Zülfü Asadzade'yi ikna etmek için yoğun bir çaba vardı. Jüri onu takımlarına katmak için adeta yarışa girdi

 

O Ses Türkiye'de yarışmacı olun!

 

Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

 

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTIYORUM