O Ses Türkiye ne zaman başlayacak?

O Ses Türkiye çok yakında TV8 ekranlarında sevilen jüri üyeleri ve Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumuyla izleyicisiyle buluşacak.

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2017 15:32
Değiştirme Tarihi: 06.09.2017 15:32
O Ses Türkiye ne zaman başlayacak?

O Ses Türkiye yeni sezonda yine TV8 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkacak. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması olan O Ses Türkiye'de yeni yarışmacılarıyla yine büyük heyecan yaşanacak. İzleyenler O Ses Türkiye ile müziğe doyacak.

O Ses Türkiye videolarını izlemek için tıklayın...

O Ses Türkiye'ye yeni jüri...

TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe, Sibel Can'ın yerine jüri koltuğuna oturacak. Türk müziğinin sevilen ismi Yıldız Tilbe'ye Murat Boz, Gökhan ve Hakan kardeşler ile son sezonun şampiyonu Hadise eşlik edecek.

O Ses Türkiye başvuruları başladı mı?

O Ses Türkiye'ye başvurular başladı. O Ses Türkiye ve TV8 ekranlarına gelen tüm yarışma programlarına başvuru yapmak için ve başvuru yerleri iel tarihlerini takip etmek için www.tv8basvuru.com adresini takip etmeniz yeterli.

O Ses Türkiye'ye nasıl başvuru yapabilirim?

Sesine güvenen herkes O Ses Türkiye macerasının içinde yer alabilir. Eğer sizde bu eşsiz mücadeleye dahil olmak isterseniz www.tv8basvuru.com adresi üzerinden başvuru yapmanız yeterli.

O Ses Tükiye'nin son şampiyonu Hadise...

İlk sezonundan itibaren ekranların en sevilen yarışmalarından biri haline gelen O Ses Türkiye'de Hadise 6. sezonunda şampiyonluğa uzanan isim oldu. Murat Boz, Mustafa Sandal ve Ebruı Gündeş'in birer, Gökhan ve Hakan'ın 2 şampiyonluğu olan O Ses Türkiye'de Hadise 6. sezonunda şampiyonluk yaşadı...