O Ses Türkiye mest etmeye devam ediyor...

O Ses Türkiye mest etmeye devam ediyor...

TV8'in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, her bölümüyle büyülüyor.

Bir birinden yetenekli isimlerin yarıştığı ve hem jüri üyelerini hem de izleyenleri kendilerine hayran bırakan yarışmacılar, O Ses Türkiye'nin her bölümüyle etkilemeye devam ediyorlar. Seslendirdikleri şarkılarla dinleyenlere bir şeyler katan başarılı isimler, hem izleyicileri hem de jüri üyelerini mest ediyor. Bu etkileyici ortam TV8'de ekranlara geliyor. O Ses Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da TV8'de!

İşte O Ses Türkiye'nin yeni bölüm tanıtımı:
4. BÖLÜM TANITIMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

O Ses Türkiye stüdyosuna davetlisiniz!
Sizler de yarışmacıları yakından izlemek ve onların şarkılarını büyüleyici O Ses Türkiye stüdyosundan dinlemek istiyorsanız bize bulaşabilirsiniz. Unutmayın; O Ses Türkiye stüdyosunun kapıları herkese açık. Stüdyomuzda yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz:

'O SES TÜRKİYE'YE SEYİRCİ OLARAK KATILMAK İSTİYORUM

TV8'de yayınlanan tüm yarışma programlarının partlar halindeki videolarını acunn.com'dan takip edebilirsiniz. Haber ve eğlencenin bir arada olduğu Türkiye'nin önde gelen sitesi acunn.com, aktif olarak sizlerin isteklerine cevap vermektedir. Günün her saati bize ulaşabilmek ve eşsiz programlarımızın videolarını izlemenin yanı sıra ilginizi çekebilecek haberlere göz atabilmeniz için mobil uygulamamızı indirin.

İşte tam buraya tıklayarak cihazınıza acunn.com'un mobil uygulamasını indirebilirsiniz...

Görüntülenme : 219 Güncelleme Tarihi: 08/10/2016 19:03:49
Yayınlanma Tarihi: 08/10/2016 18:58:41

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin