Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye kaldığı yerden devam etti!

O Ses Türkiye kaldığı yerden devam etti!

TV8'in sevilen şarkı yarışması programı O Ses Türkiye 23. bölümüyle devam etti.

18.11.2016 23:57

O Ses Türkiye yeni bölümüyle TV8'de ekranlardaydı. Geniş izleyici kitlesine sahip olan ses yarışması programı yine milyonlarca izleyiciyi ekranlara kilitledi. Hem eğlenceyi hem de rekabeti bir arada yaşatan ses yarışması programı O Ses Türkiye, her geçen gün daha fazla izleyiciye ulaşıyor. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz'un jüri koltuklarını paylaştığı ses yarışması programında bir birinden yetenekli yarışmacılar sahne alıyor. Bu muhteşem performansları izlemeyi kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız sitemizi takipte kalınız...

İşte O Ses Türkiye'nin 23. bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Özüm Özmen, Deli şarkısını seslendirdi. Özüm Özmen, sesini beğenen Murat Boz ve Gökhan&Hakan ikilisinden Murat Boz’u seçti.

O Ses Türkiye'nin bu akşamki bölümünde özel bir konuk vardı. Acun Ilıcalı'nın teyzesi Hülya Hanım, stüdyodaki yerini aldı...

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Hande Erzen, Agora Meyhanesi şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Hande Erzen'in sesine döndü.

O ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Erhan Ünal, görüntüsüyle jüri tarafından Survivor Hasan'a benzetildi.

İşte O Ses Türkiye'nin 22. bölümünde neler yaşanmıştı
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Aysun Hüseyin, Ola Se Thimizoun(Olmasa Mektubun) şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Aysun Hüseyin'in sesine döndü. 

Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Yunanistan, bu hafta başlıyor. Programın ilk bölümünün tanıtımı O Ses Türkiye'de yayınlandı.

O Ses Türkiye jürisinin Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi jürisi olduğuna inandığını söyleyen Acun Ilıcalı, yarışmadaki en önemli rengin jüri olduğunu söyledi.

Sahnede yer alan Aysun Hüseyin'i ikna etmek için konuşan Gökhan, bir anda konuyu gözündeki soruna getirdi.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Erdal Bayrakoğlu , Dadaloğlu şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Erdal Bayrakoğlu' nun sesine döndü.

İşte O Ses Türkiye'nin 21. bölümünde yaşanmıştı?
Gökhan ve Acun Ilıcalı matematik konusunda ne kadar bilgi sahibi olduklarını açıkladılar. Gökhan daha sonra müzik ile matematiğin arasındaki bağı anlattı.

Murat Boz, Adını Bilen Yazsın şarkısını seslendiren Cihan'la daha sonra sahnede düet yaptı. İşte o performans...

14 yaşından beri saçlarını kendisinin kestiğini söyleyen Gökhan'ın yeni imajı stüdyoda bulunan herkesin ilgisini çekti.

Murat Boz'un kendi şarkısını söyleyen Cihan'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf etmesi üzerine Hadise pes etti.

O Ses Türkiye'nin 20. bölümünde neler yaşanmıştı?
O Ses Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performansın ardından tüm jüriyi döndürmeyi başaran Taylan övgü dolu sözlerin sahibi oldu.

O Ses Türkiye sahnesinde sergilediği performansla jüriden tam not alan Taylan, Hadise ve Murat Boz tarafından yakın markaj altına alındı.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Taylan Bayri 'Yandım' şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Taylan Bayri'nin sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Hadise’nin takımına katılmaya karar verdi.

Güle Güle Oturun'un konukları Beyzanur ve ailesinin dilekleri gerçek oldu. Hadise'yi çok görmek isteyen Beyzanur, Hadise'nin kapısını çalması üzerine çok sevindi.

O Ses Türkiye stüdyosunda özel misafirler ağırlandı. Selim Yuhay ile birlikte stüdyoya gelen Beyza Nur ve ablası keyifli anlar yaşadı.

 O Ses Türkiye'de siz de yarışın!
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil