'O Ses Türkiye' kaldığı yerden devam ediyor...

'O Ses Türkiye' kaldığı yerden devam ediyor...

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı 'O Ses Türkiye' yeni sezonun ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu.

Yarışma ve eğlence programlarıyla adından sıkça söz ettiren TV8, yeni sezona bomba gibi girdi. Her sezon izleyici akınına uğrayan ve hafızalarda derin yer edinen 'O Ses Türkiye' yeni sezonda da yine bir birinden başarılı yarışmacıları ve renkli jürisiyle geniş yankı yaratmayı başardı.

Her dönem jurisiyle ilgi odağı olan ses yarışmasında bu sezon, Hadise, Murat Boz ve Gökhan&Hakan Özoğuz'un yanı sıra Sibel Can da yer aldı. Program öncesi Acun Ilıcalı, jüri üyeleriyle çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Birçok yarışmacının kıyasıya mücadele verdiği yarışmada birincinin belirlenmesinde jüri üyeleri ve ilerleyen zamanlarda izleyiciler etkin rol oynuyor. Geçen sezon Emre Sertkaya'nın birbirinci olduğu O ses Türkiye'de bakalım bu sene kim hayallerine kavuşacak...

Haber ile ilgili metin girin!.

O Ses Türkiye'nin ilk bölümünde neler yaşandı?
Murat Boz'un yeni jüri üyesi Sibel Can'ı koltuğuna kadar getirdiği anın ardından Gökhan, Murat Boz'un Hadise'nin yerine Sibel Can'la ilgilenmesine vurgu yaptı. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

'O Ses Türkiye' yarışmacıları Batuhan ve Hakan Öztezcan,'Aşk Lazım' şarkısını seslendirdiler. Seslerini beğenerek kendisine dönen Gökhan ve Hakan ikilisinin takımına dahil oldular. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Mevlüt'ün annesi Naciye Teyze, 'O Ses Türkiye'nin ilk bölümünde izleyiciler arasında yerin aldı. Murat Boz ve Gökhan'la sohbet eden Naciye Teyze keyifli sohbetiyle herkesi kendisine hayran bıraktı. Acun Ilıcalı ise Naciye Teyze'nin çok lezzetli yemekler yaptığından bahsetti. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

'O Ses Türkiye' yarışmacısı Aleyna Talınlı, 'Billie Jean' şarkısını seslendirdi. Sesini beğenerek kendisine dönen jüriler arasından Hadise'yi seçerek yoluna devam etti. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

Sibel Can, ilk döndüğü yarışmacının ardından Gökhan'la tatlı bir atışma içerisine girdi. Gökhan sözlerini sürdürürken söyledikleriyle stüdyodakileri kahkahaya boğdu. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

Recep Bayram'ın görüntüsü ve hayli olan ince sesi jüriyi hayli şaşırttı... Murat Boz, Recep'in sesini kadın sesine benzettiğini söyledi.

'O Ses Türkiye'nin dahası var...
Milyonları ekranlara kilitleyerek reyting rekorları kıran 'O Ses Türkiye'de yaşanan her şeyi izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız...

O SES TÜRKİYE'NİN İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDIĞINI İZLEMEK İSTİYORUM!

'O Ses Türkiye'de siz de yarışmacı olabilirsiniz!
'O Ses Türkiye' kapıları sesini değerlendirmek isteyen herkese açık. Eğer siz de Türkiye'nin önde gelen sanatçıları karşısında şarkınızı seslendirmek ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurabilir; bize ulaşabilirsiniz.

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM

'O Ses Türkiye'de seyirci olabilirsiniz!
Her bölümünde seyircilerin tıklım tıklım doldurduğu 'O Ses Türkiye'nin büyüleyici stüdyosunda siz de yerinizi alın. Yarışmacıları daha yakından dinlemek ve 'O Ses Türkiye' heyecanına bire bir ortak olmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

'O SES TÜRKİYE'YE SEYİRCİ OLARAK KATILMAK İSTİYORUM

Görüntülenme : 1274 Güncelleme Tarihi: 03/10/2016 00:27:39
Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 23:15:42

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin