Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisini teker teker dündürdü

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Engin Deniz, tüm jüri üyelerini döndürdü. Kendi çaldığı sazla performansını sergileyen yarışmacı, O Ses Türkiye izleyicisinden tam not aldı.

26.10.2016 11:25

O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Engin Deniz isimli yarışmacı, 'Ervah-ı Ezelden' isimli türkü ile sergilediği performansla tüm jüri üyelerini teker teker döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye izleyicisinden de büyük alkış alan Engin Deniz, saz hakimiyeti ile de taktir topladı. Jüri üyelerinin şarkı söylerken bu kadar saza hakim olması nedeniyle O Ses Türkiye yarışmacısını tebrik etti. Beğenilen performansı ile Engin Deniz jüri seçimini gördüğü rüyaya göre yaptı.

Engiz Deniz isimli O Ses Türkiye yarışmacısı Ervah-ı Ezelden türküsü ile yaptığı performansı ile tüm jüri üyelerini döndürdü. O Ses Türkiye sahnesine gelmeden kafasında bir jüri üyesinin olduğunu ifade eden yarışmacı, gece boyu da bunu düşündüğünü aktardı. O Ses Türkiye'de Engin Deniz isimli yarışmacı, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin takımında yer almayı tercih etti.

Yorumlar | 0
üye profil