Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisini öve öve bitiremedi

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Cansu Eylül Taş, 'Delikanlım' performansı ile büyüledi. Cansu Taş, O Ses Türkiye jürisini öve öve bitiremedi.

28.11.2016 13:15

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Cansu Eylül Taş, 'Delikanlım' performansı ile Murat Boz ve Hadise'yi döndürmeyi başardı. Hadise ve Murat Boz'un son dakika dönmesi ile büyük mutluluk yaşayan O Ses Türkiye yarışmacısı, jüriye övgüler yağdırdı. Murat Boz'un 'O delikanlı benim' sözüne karşılık, 'Türkiye'nin en büyük delikanlılarından birisiniz' diyen O Ses Türkiye yarışmacısı Cansu Taş, diğer jüri üyeleirnin de gönlünü aldı.

Hadise ve Murat Boz, Cansu için yarıştı
Cansu Eylül Taş'ın performansını beğenerek dönen Hadise ve Murat Boz, O Ses Türkiye yarışmacısını takımlarına dahil etmek için mücadele ettiler. İkilinin atışması izleyenleri ekrana kilitledi.

Cansu Taş'ı hatırlayamadılar
O Ses Türkiye'ye daha önce de katılan ancak hiç bir jüri üyesinin dönmediği Cansu Eylül Taş, kendini hatırlatmaya çalıştı. O Ses Türkiye'nin o sezonunda yer almayan Murat Boz, fırsatı değerlendirerek Hadise'ye takıldı. Hatırlayamamasını koz olarak kullanan Murat Boz ile Hadise'nin atışması izleyenleri güldürdü.

Cansu Eylül Taş kimi seçti
O Ses Türkiye izleyicisinden tam not alan Cansu Eylül Taş jüri seçimini Murat Boz'dan yana kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil