Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisini ikiye böldü

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Yuliya Lysianska jüri üyelerini ikiye böldü. Hadise'nin Sibel Can'ın yanına geçmesi ile O Ses Türkiye'de güldüren bir diyalog oluştu.

30.11.2016 15:23

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Yuliya Lysianska isimli yarışmacı 'Rolling in the Deep' performansı ile Sibel Can ve Murat Boz'u döndürmeyi başardı. Yarışmacının Türkçe konuşamadığını söylemesi üzerine üzülen Sibel Can'a destek Hadise'den geldi. Kendisi dönmediği için Sibel Can'a yardım edeceğini söyleyen Hadise'nin bu hareketinin ardından O Ses Türkiye'de güldüren diyaloglar yaşandı. Sibel Can'ın tercümanlığını yapan Hadise, yarışmacıyı ikna etmek için büyük çaba harcadı.

Sibel Can ile bir grup olan Hadise karşısında tek kalan Murat Boz, yarışmacıyı ikna etmek için ingilizcesini ve esprilerini kullandı. Ardından Gökhan ve Hakan Murat Boz'a destek için yanına geldi. Kızlar ve erkekler olarak iki grup oluşturan O Ses Türkiye jürisi, Yuliya Lysianska'yı tercih yapma konusunda oldukça zorladı. Kimi seçeceğine zorlukla karar veren Yuliya Lysianska, kararını Murat Boz'dan yana kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil