Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisini büyüleyen yarışmacı

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Burhan Çatılı, performansı ile kendine hayran bıraktı. İşte Burhan Çatılı'nın O Ses Türkiye performansı...

23.11.2016 16:38

O Ses Türkiye sahnesinde The Way You Make Me Feel isimli parça ile performansını sergileyen Burhan Çatılı, jüriyi kendine hayran bıraktı. Gökhan-Hakan Özoğuz, Sibel Can ve Murat Boz'u döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısı Burhan Çatılı, jüri isteği ile peşpeşe performanslar sergiledi. Sibel Can'ın isteği ile arabeks performans da sergileyen yarışmacı, O Ses Türkiye izleyicisinden de tam not aldı.

O Ses Türkiye sahnesinde beğenilen bir performansa imza atan Burhan Çatılı, yoğun istek üzerine bir kez daha performansını sergiledi. Burhan Çatılı, O Ses Türkiye sahnesinde Acun Ilıcalı'nın da isteğiyle Creep isimli parçayı da seslendirdi. Bir kez de Sibel Can'ın isteği ile arabeks parça seslendiren Burhan Çatılı, yaşına rağmen farklı tarzdaki parçalara olan hakimiyeti ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Art arda performansları ile büyük beğeni toplayan Burhan Çatılı isimli O Ses Türkiye yarışmacısı, tercihini ise Gökhan-Hakan Özoğuz'dan yana kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil