Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisini birbirine düşürdü

O Ses Türkiye son bölümde Murat Boz ve Hadise birbirine düştü. Murat Boz, O Ses Türkiye'de söyledikleri ile Hadise'yi korkuttu.

15.11.2016 10:27

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Zafer Yılmaz, 'Ya Ben Anlatamadum' isimli parça ile performansını sergiledi. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Zafer Yılmaz, O Ses Türkiye sahnesini salladı. O Ses Türkiye izleyicisinin 'Bir daha' tezahüratları ile birlikte yeniden performans sergileyen Zafer Yılmaz, stüdyoyu coşturdu.

Zafer Yılmaz'ın beğenilen performansının ardından jüri üyeleri yarışmacıyı takımlarına kazandırmak için yarışa girişti. O Ses Türkiye yarışmacısı jüri üyelerini öven bir konuşma yaptı. Tek tek tüm jüri üyelerini öven yarışmacının sözlerinin ardından Murat Boz, yarışmada kimseyi görmeyeceğini söyledi. Murat Boz'un bu çıkışına karşılık Hadise'den geldi. İkilinin esprili çıkışmaları sırasında Murat Boz'un sert çıkışları Hadise'yi korkuttu. Hadise Gökhan Özoğuz'un yanına giderek ondan yardım istedi. O Ses Türkiye'de Murat Boz ve Hadise arasındaki diyalog izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Yorumlar | 0
üye profil