O Ses Türkiye jürisinde kimler var, ne zaman başlıyor?

O Ses Türkiye jürisinde kimler var, ne zaman başlıyor?

Türkiye'nin reyting rekortmeni yarışması yeni sezonda sürpriz bir ismi jüri koltuğuna oturtarak başlıyor. O Ses Türkiye 4 Ekim'de Ebru Gündeş'in yerine Sibel Can'ın jüri koltuğunda olduğu ilk bölüm ile başlayacak.

O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda Gökhan-Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve yeni sezonda Ebru Gündeş'in yerine Sibel Can oturacak.

O Ses Türkiye'nin yeni sezonu 4 Ekim 2016 Salı günü Tv8 ekranlarında olacak.

O SES TÜRKİYE'NİN YENİ JÜRİSİ BELLİ OLDU
Ebru Gündeş'in ayrılığının ardından yeni jüri üyesini Acun Ilıcalı duyurdu. O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş'in yerine gelecek olan isim Sibel Can oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

EBRU GÜNDEŞ'TEN 'O SES TÜRKİYE' AÇIKLAMASI 

Üç sezondur yarışmada juri koltuğunda oturan sevilen sanatçı Ebru Gündeş ayrılık kararını böyle duyurdu:"3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim... Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum. O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah... O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı'dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz...''

Görüntülenme : 4090 Yayınlanma Tarihi: 27/09/2016 15:26:34

Haber Yorumları (1)

500
  • OGİMHERSEYİM
    1 yıl önce
    Ebru Abla seni cokk seviyoruz umarim onumuzdeki seneler yine o koltuga oturursun(OGUZHAN KOC SENİ HİC KİMSENİN TAHMİN EDEMİYECEGİ KADAR COK SEVİYORUM)

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin