Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisi onu paylaşamadı!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Kurtuluş Cihan Yazar, 'Çok Yorgunum' isimli şarkıyla sunduğu performans ile büyük beğeni topladı.

07.11.2016 15:42

O Ses Türkiye'de Kurtuluş Cihan Yazar isimli yarışmacı performansı ile Murat Boz ve Gökhan-Hakan Özoğuz'u döndürmeyi başardı. 'Çok Yorgunum' isimli şarkıyı söylediği performansı ile beğeni toplayan Kurtuluş Cihan Yazar, tüm jüri üyelerinin ilgisini çekti. Rock parçaları söylemeyi sevdiğini söyleyen Kurtuluş Cihan, O Ses Türkiye'de yoluna farklı bir tarza da hitap edecek şekilde devam etmek istediğini söyledi. Bu nedenle kafasındaki jürinin Sibel Can olduğunu söyleyen Kurtuluş Cihan, O Ses Türkiye'nin yeni jürisi Sibel Can'ı üzdü.

Sibel Can'ın dönmediği O Ses Türkiye yarışmacısının sözleri, Sibel Can'ı üzdü. Dönmediği için pişman olduğunu söyleyen Sibel Can, diğer jüri üyeleri ile de her tarzda şarkı söyleyebileceğini söyledi. Gökhan-Hakan kardeşlerinin ve Murat Boz'un takımına dahil etmek istediği Kurtuluş Cihan Yazar, tercihini Murat Boz'dan yana kullandı. Farklı bir yol denemek istiyorum diyen Kurtuluş Cihan Yazar, Murat Boz'un takımına dahil oldu.

Yorumlar | 1
üye profil
AFITAP YAZAR 2 yıl önce
HARIKA BIR SES VE YORUM YOLU AÇIK OLSUN ALLAH YARDIMCISI OLSUN DAHA NE DEYIM IYI VAR ACUN MEDYA SAĞOLSUN VAROLSUN BÖYLE INSANALAR YARDIMCI OLUYOR KEŞKE HER KES AYNI ŞAYLARI DÜŞÜNEBILSE HER ŞEY GÖNÜLLERINCE OLSUN VAROLSUN