Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisi bir şarkı daha istedi

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Belma Tatlıcı, performansı ile jürinin beğenisini kazandı. İşte Belma Tatlıcı'nın O Ses Türkiye performansı...

16.11.2016 15:32

O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Belma Tatlıcı, 'At Last' isimli parça ile sergilediği performansı ile iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Başarılı performansı ile O Ses Türkiye izleyicisinden de tam not alan Belma Tatlıcı, jürinin isteği ile bir performans daha sergiledi. Bu kez 'I Will Always Love You' ile performans sergileyen O Ses Türkiye yarışmacısı, izleyicinin beğenisini kazandı.

Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşleri ve Hadise'yi döndürmeyi başaran Belma Tatlıcı, O Ses Türkiye'de yoluna devam edeceği ismi seçerken annesinden de yardım aldı. Kararını uzunca bir düşünmenin ardından veren Belma Tatlıcı, Gökhan-Hakan Özoğuz'un kardeşlerin takımına girmeye karar verdi.

O Ses Türkiye'nin özel konuğu
Belma Tatlıcı, kendisinden bahsederken, annesinin O Ses Türkiye'ye katılmasını çok istediğinden bahsetti. Kuliste kızını desteklemek için gelen Filiz Hanım ile kurulan bağlantıda Filiz Hanım'dan da bir parça istendi.

Söylediği şarkı ile büyük alkış alan Filiz Hanım Murat Boz eşliğinde O Ses Türkiye sahnesine çıktı. Bir kez daha performans sergileyen Filiz Hanım, yaşına rağmen performansı ile büyük alkış aldı.

Yorumlar | 0
üye profil