Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye jürisi ayakta alkışladı

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Mitchell Heidt, 'House of the Rising' performansı ile büyüledi. Mitchell Heidt' O Ses Türkiye jürisi ayakta alkışladı.

28.11.2016 15:12

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Mitchell Heidt, performansı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. 'House of the Rising' performansı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısı, jüri tarafından ayakta alkışlandı. Jüri üyelerinin övgüleri sıraladığı yarışmacı, O Ses Türkiye izleyicisinden de tam not aldı.

Jürinin çok beğendiği yarışmacı, O Ses Türkiye jürisinden kendisini birer kelime ile anlatmasını istedi. Hadise'nin 'bomba' dediği Mitchell Heidt'e Sibel Can ise 'Canım' diye seslendi.

Mitchell Heidt'ten MFÖ şarkısı
Mitchell Heidt'ten bir şarkı daha isteyen Acun Ilıcalı, hangi şarkıyı söyleyeceğine ise Gökhan Özoğuz'un yardımcı olmasını istedi. Gökhan Özoğuz yarışmacıya Türkçe bir şarkı bilip bilmediğini sordu. Mitchell Heidt, MFÖ'nün Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da parçasını seslendirmeye başladı. Mitchell Heidt, Türkçe şarkı performansı ile de izleyenleri büyüledi.

Mitchell Heidt, O Ses Türkiye'de yoluna Hadise ile devam etmeye karar verdi.

Yorumlar | 0
üye profil