O Ses Türkiye finali reyting birincisi...

O Ses Türkiye finali reyting birincisi...
Yayınlanma Tarihi: 20.03.2017 12:04 | Değiştirme Tarihi: 20.03.2017 12:04

O Ses Türkiye final bölümü ile reyting listesinde ilk sıraya yerleşti. Milyonları ekrana kilitleyen O Ses Türkiye'de şampiyon Dodan Özer oldu.

O Ses Türkiye reyting sıralamasında birinci sırada yer aldı. Pazar günü izlenen programlar arasında rakiplerini geride bırakan O Ses Türkiye final bölümü ile en çok izlenen program oldu. Birçok iddialı yapımları geride bırakan O Ses Türkiye, finali ile izleyenlere müzik şöleni sundu.

O Ses Türkiye'de şampiyon kim oldu?

O Ses Türkiye finali büyük bir heyecana sahne oldu. Jüri üyelerinin takımlarındaki yarışmacılarla birlikte gerçekleştirdikleri performanslarla başlayan O Ses Türkiye'nin ilk turunda tüm finalist isimler sahne aldı. Hadise'nin takımından Dodan, Taylan, Cihangir, Gökhan-Hakan'ın takımından Keremhan, Resul ve Sibel Can'ın takımından Burhan'ın yer aldığı final bölümünde ilk turun sonunda Cihangir ve Burhan O Ses Türkiye'ye veda eden isimler oldu.

Reyting sonuçlarını görmek için tıklayın...

İkinci tura çıkmayı başaran Taylan, Keremhan, Dodan ve Resul ise ikinci performansları ile izleyenleri mest etti. Kendi tarzlarında söyledikleri şarkılarla büyüleyen finalist isimler son ikiye kalmak için yarıştı. İkinci turun sonunda ise Taylan ve Keremhan yarışmaya veda eden isimler oldu.

O Ses Türkiye finalinde son tura kalan Resul ve Dodan, O Ses Türkiye macerasına başladıkları ilk şarkıları yeniden seslendirdiler. SMS oylamasının sonucuna göre O Ses Türkiye'de şampiyon Hadise'nin takımında yer alan Dodan Özer oldu. Dodan Özer ile Hadise şampiyonluğa altıncı sezonunda ulaşmayı başardı.