O Ses Türkiye finali ne zaman?

O Ses Türkiye finali ne zaman?
Yayınlanma Tarihi: 17.03.2017 13:24 | Değiştirme Tarihi: 17.03.2017 13:24

O Ses Türkiye'de final için geri sayım başladı. Heyecan dolu bekleyiş pazar akşamı son bulacak. O Ses Türkiye'de şampiyon belli olacak.

O Ses Türkiye'nin finali için sayılı günler kaldı. Zorlu maraton pazar günü ekranlara gelecek olan final bölümü ile son bulacak. O Ses Türkiye şampiyonunu seçecek. O Ses Türkiye'de artık final için kısa bir süre kaldı. Yarı finalde yarışan sekiz yarışmacı arasından finale 6 yarışmacı ismini yazdırmayı başardı.

Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından 3'er ismin yer aldığı O Ses Türkiye yarı finalinde Sibel Can ve Murat Boz'un takımlarından ise birer isim yer aldı. Yarı finalde performansların ardından yapılan SMS oylamasının ardından ise Hadise'nin takımından 3 isim, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımından 3 isim, Sibel Can'ın takımından ise bir isim finale çıkmaya hak kazandı.

Cihangir (Hadise), Taylan (Hadise), Dodan (Hadise), Keremhan (Gökhan-Hakan), Resul (Gökhan-Hakan) ve Burhan'ın (Sibel Can) finale çıkmaya hak kazandığı O Ses Türkiye'de final pazar akşamı TV8 ekranlarına gelecek.