O Ses Türkiye'de yüzleşme günü!

O Ses Türkiye'de yüzleşme günü!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan eski yarışmacıyı gören jüri üyeleri şok oldu! İşte O Ses Türkiye'de yaşanan o eğlenceli dakikalar...

O Ses Türkiye, yeni sezon 2. bölümü ile TV8 ekranlarına geldi. TV8 ekranlarının sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de dün akşam sahneye çıkan Mertcan Türkeri, jüriyi şaşırttı. Performansı ile Hadise ve Murat Boz'u etkileyen ve iki jüri üyesini de döndürmeyi başaran Mertcan Türkeri ile ilgili Acun Ilıcalı'nın hatırlatması herkesi şok etti. Murat Boz ve Hadise'ye yarışmacıyı hatırlayıp hatırlamadıklarını soran Acun Ilıcalı, Mertcan Türkeri'nin daha önce de yarışmaya katıldığını söyledi. Yarışmacıyı hatırlamayan jüri üyelerine Mertcan Türkeri'nin ilk katıldığı günki performansı izlettirildi.

Büyük değişim!
O Ses Türkiye sahnesine ikinci kez çıkan Mertcan Türkeri'nin büyük değişimi jüri üyelerini ve Acun Ilıcalı'yı şaşırttı. Tarzı ve görüntüsü oldukça değişen Mertcan Türkeri o gün hiç bir jüri üyesini döndürememişti. İkinci katılımında ise Hadise ve Murat Boz'u döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye'de yaşananlar ve tüm detaylar acunn.com ve tv8.com.tr'de...

Görüntülenme : 154 Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 11:36:11

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin