O Ses Türkiye'de yüzleşme!

O Ses Türkiye'de yüzleşme!

O Ses Türkiye yeni sezona bomba gibi başladı. Jüri üyelerin ve birbirinden iyi seslerin mücadelesi O Ses Türkiye'nin yeni bölümüyle bu akşam TV8'de...

O Ses Türkiye'de ikinci bölüm heyecanı bu akşam 20.00'da ekranlara gelecek. Gökhan ve Hakan Özoğuz, Murat Boz, Hadise ve Sibel Can'ın jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile yeni sezona hızlı başladı. Kahkahanın ve mücadelenin eksik olmadığı O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde Hadise ve Murat Boz'un yüzleşmesi ekranlara gelecek. Önceki sezon yarışmacılarından bir ismin yaniden katıldığı O Ses Türkiye'de yarışmacıya o gün dönmeyen Hadise ve Murat Boz bu kez döndüler. Yarışmanın en çok atışan jüri üyeleri olan Hadise ve Murat Boz'dan bakalım hangisi yarışmacının gönlünü almayı başaracak.

'İkide bir dönüyorlar!'
O Ses Türkiye'nin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Kahkahanın eksik olmadığı yeni bölümde O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi Sibel Can diğer jürilerden yakınıyor. 'İkide bir dönüyorlar' serzenişinde bulunan Sibel Can zor bir jüri olduğunu da gösteriyor. Kolay kolay bir yarışmacıya dönmeyeceğini söyleyen Sibel Can, yeni sezonda dişli bir jüri olacağını gösteriyor.

O Ses Türkiye yepyeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Görüntülenme : 271 Güncelleme Tarihi: 03/10/2016 11:55:51
Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 11:55:32

Haber Yorumları (1)

500
  • Davut Altundal 5412816059
    11 ay önce
    Ben o ses Türkiye ye katılmak istiyorum babalardan edermişsiniz sesim çok güzel baş vurdum

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin