Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'de yılbaşı eğlencesi

O Ses Türkiye'de yılbaşı eğlencesi

O Ses Türkiye'de sahne bu kez ünlülerin... O Ses Türkiye jürisi bu kez sürpriz isimlere dönüyor. İşte yılbaşında O Ses Türkiye sahnesine çıkacak isimler...

30.12.2016 11:34

O Ses Türkiye yılbaşı özel programı ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Yılbaşının en özel eğlencesi TV8 ekranlarında O Ses Türkiye ile gerçekleşecek. Jüri sürpriz isimlere dönecek, izleyenler eğlenceye doyacak. Yarın akşam 20.00'da ekranlara gelecek olan O Ses Türkiye yılbaşı özel programı unutulmaz bir şova imza atacak.

O Ses Türkiye jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, Gökhan-Hakan Özoğuz ve Sibel Can ile bu yılbaşı akşamında izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor. Sahnede bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler yer alacak!  

Burak Yılmaz, Ozan Güven, Yasemin Allen, Emre Belözoğlu, Birce Akalay, İrem Sak, Pelin Karahan, Müge Boz, Cüneyt Çakır, Özge Borak, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in sunuculuğunu üstleneceği bu özel gecede jüri üyeleri ise her zamanki gibi arkası sahneye dönük bir şekilde tanımadıkları bu sesleri değerlendirecekler.  

Birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” de 2017’yi, müzik, kahkaha ve eğlence ile TV8 ekranlarında karşılamaya hazır olun!

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” 31 Aralık Cumartesi 20.00’de TV8’de.

Yorumlar | 2
üye profil
muhamet eser 2 yıl önce
hesap döner horoz döner horoz döner saçlar mafi
bzmdndndvd 2 yıl önce
Keşke daha ünlü isimler olsaydi