O Ses Türkiye'de yarı final heyecanı

O Ses Türkiye'de yarı final heyecanı
Yayınlanma Tarihi: 16.03.2017 09:35 | Değiştirme Tarihi: 16.03.2017 09:35

O Ses Türkiye yarı final heyecanı ile bu akşam TV8 ekranlarına geliyor. Finale bir kala büyük heyecan TV8'de...

O Ses Türkiye'de bu akşam yarı final heyecanı yaşanacak. Uzun maratonun sonunda yarı finale kalmayı başaran iddialı isimler bu kez final için kozlarını paylaşacak. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de yarı final heyecanı bu akşam ekranlara gelecek. TV8 ekranlarında uzun maratonun finali için artık geri sayım başladı. O Ses Türkiye'de Pazar günü gerçekleşecek final akşamı öncesinde bu akşam TV8 ekranlarında yarı final bölümü ile ekranlarda olacak.

Yarı finale adını yazdırmayı başaran yarışmacılar canlı yayında finale çıkabilmek için mücadele edecek. 7'den 70'e herkesi ekrana kilitleyen O Ses Türkiye'de birbirinden iddialı yarışmacılar yarı finalde başarılı olmak için şarkılarını canlı yayında seslendirecekler.

Hadise, Murat Boz, Sibel Can, Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz'un jüri koltuğunda oturduğu, Acun Ilıcalı'nın ise sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye, yarı final heyecanı ile kaldığı yerden devam ediyor. 55. bölümüyle ekrana gelecek olan O Ses Türkiye'de jüri üyeleri yarışmacılarıyla bir üst tura çıkmak için heyecana ortak olacak.

O Ses Türkiye canlı ekrana gelecek olan yarı final bölümü ile bu akşam 22.30'da TV8 ekranlarında...