Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de unutulmaz 'ters köşe'

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Ali İhsan Gökmen, jüri üyelerini şaşırtı. Ali İhsan Gökmen, O Ses Türkiye'deki performansının ardından seçimi ile ters köşe yaptı.

05.10.2016 15:47

O Ses Türkiye sahnesinde Delillah şarkısı ile performansını sergileyen Ali İhsan Gökmen, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Heyecanı dikkatlerden kaçmayan yarışmacıya jüri üyeleri O Ses Türkiye'de görülmemiş bir ilgi gösterdi. Yarışmacının heyecanını bastırması için Sibel Can'ın su ikram ettiği yarışmacıya Murat Boz yerini veriyor, Hadise ise mikrofonunu tutuyor. Acun Ilıcalı, yarışmacının tüm bunların ardından Gökhan ve Hakan kardeşleri seçmesinin kendisi için çok etkileyici olacağını söylemesi jüride şok etkisi yaratıyor.

Yarışmacıların yanı sıra jürinin de yarıştığı O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin tüm ilgisine rağmen Ali İhsan Gökmen, tercihini Gökhan ve Hakan kardeşlerden yana kullandı. Rock tarzında parçalar söylemeyi sevdiğini söyleyen yarışmacı, Gökhan ve Hakan'ın grubunda bu yönde daha fazla performans sergileyeceğini düşünerek tercihini o yönde yaptı. Diğer jüri üyelerini şaşırtan tercihin ardından Acun Ilıcalı o anları bir kez daha seyrettirdi.

O Ses Türkiye'de yaşananlara ve performansların tamamına acunn.com ve tv8.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Yorumlar | 0
üye profil