O Ses Türkiye'de Taylan Bayri'nin performansı

O Ses Türkiye'de Taylan Bayri'nin performansı
Yayınlanma Tarihi: 20.03.2017 13:12 | Değiştirme Tarihi: 20.03.2017 13:12

O Ses Türkiye'de Hadise'nin takımındaki iddialı isimlerden biri olan Taylan Bayri, finalde ikinci turda yarışmaya veda etti.

O Ses Türkiye büyük finaline güçlü isimlerle girmeyi başaran Hadise, 6 yarışmacının yer aldığı final bölümüne 3 yarışmacısı ile yer aldı. Cihangir, Dodan ve Taylan Bayri ile finale çıkmayı başaran Hadise, bu sezonun şampiyonu oldu. Dodan Özer ile finale çıkmayı başaran Hadise'nin yarışmacılarından Taylan Bayri ise ikinci tura kadar çıkmayı başardı.

İlk tur performansı ile izleyenlerin büyük beğenisini kazanan Taylan ikinci tur performansı ile de büyük alkış aldı. İlk turun ardından yapılan oylamada Keremhan, Dodan ve Resul ile ikinci tura kalmayı başaran Taylan Bayri ikinci turda yeterli oyu alamadığı için yarışmaya veda etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Canlı yayında sürpriz kutlama...

O Ses Türkiye'nin sevilen ve iddialı isimlerinden biri olan Taylan Bayri, ikinci turda kendisine eşlik eden dansçılardan birine sürpriz yaptı. Performansının ardından özür dileyerek dansçı arkadaşlarını yeniden sahneye çağıran Taylan, doğum günü olan dansçı arkadaşının doğum gününü sahnede kutladı...