Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de sesiyle büyüledi

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Aysun Yüseyin isimli yarışmacı, Ola Se Thimizoun (Olmasa Mektubun) ile izleyenlerden tam not aldı.

16.11.2016 13:21

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Aysun Hüseyin isimli yarışmacı Ola Se Thimizoun (Olmasa Mektubun) performansıyla büyüledi. O Ses Türkiye yarışamcısı Aysun Hüseyin'in performansının sonunda tüm jürinin tek tek dönmesi yarışmacıyı rahatlattı. Kimsenin dönmeyeceğini sanarak üzülen O Ses Türkiye yarışmacısı büyük mutluluk yaşadı. Tüm jüri üyelerinin beğenisini kazanan yarışmacı, O Ses Türkiye'de yoluna Gökhan ve Hakan'ın takımında yer almaya karar verdi.

O Ses Yunanistan (The Voice Greece) başlıyor
Aysun Hüseyin isimli yarışmacı, Yunanistan'da yaşadığını söyleyince Acun Ilıcalı'dan müjdeli haber geldi. Acun Medya'nın prodüksüyonunu üstlendiği O Ses Yunanistan bu akşam ekranlara gelecek olan ilk bölümü ile başlıyor. Daha önce sosyal medyadan gelişmeleri takipçileri ile paylaşan Acun Ilıcalı, mutlu haberi O Ses Türkiye'nin son bölümünde izleyicilerle de paylaştı. O Ses Yunanistan'ın fragmanının da yayınlandığı O Ses Türkiye'de izleyenler O Ses Yunanistan'a tam not verdi.

Yorumlar | 0
üye profil