Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de şaşırtan yarışmacı

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Rıza Bayramiç, performansı ile 3 jüri üyesini döndürdü. O Ses Türkiye yarışmacısı kararını açıklarken jüriyi şaşırttı.

07.11.2016 14:30

O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Rıza Bayramiç isimli yarışmacı, 'Koparılan Çiçekler' isimli şarkıyla gerçekleştirdiği performansı ile izleyenlerden tam not aldı. O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile dikkat çeken ve Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan kardeşleri döndürmeyi başaran Rıza Bayramiş jüriyi şaşırttı. Rıza Bayramiç jüri seçimi açıklarken şarkı söyleyince O Ses Türkiye jürisi kimi seçtiğini anlayamadı.

O Ses Türkiye izleyenlere keyifli anlar yaşatan bir bölümle ekranlara geldi. Sibel Can, Hadise, Murat Boz ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu ve Acun Ilıcalı'nın sunumu ile ekranlara gelen O Ses Türkiye yine izleyenleri ekrana kilitledi. İddialı yarışmacıları ve jürinin aralarındaki tatlı rekabetleri ile O Ses Türkiye yine en çok izlenenler arasındaydı.

O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile göz dolduran Rıza Bayramiç; Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan kardeşler arasından tercihini şarkı söyleyerek yaptı. Şarkı sözlerini değiştirerek Sibel Can'a hitap eden Rıza Bayramiç'in kendisini seçtiğinden emin olamayan Sibel Can, O Ses Türkiye yarışmacısının Sibel Can demesini bekledi. Rıza Bayramiç'in kararını açıklaması ile Sibel Can büyük mutluluk yaşadı.

Yorumlar | 0
üye profil