O Ses Türkiye'de şaşırtan cevap! O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...

O Ses Türkiye'de şaşırtan cevap! O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...

O Ses Türkiye yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan O Ses Türkiye bu akşam 20.00'da TV8'de...

O Ses Türkiye izleyenlere keyifli anlar yaşatacak bir bölümle ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı performanslara imza atan yarışmacıların ve onları takımlarına almak isteyen jüri üyelerinin mücadelesi O Ses Türkiye yeni bölümde kaldığı yerden devam ediyor. O Ses Türkiye'nin yeni bölüm tanıtımında Gökhan Özoğuz'un 'Aldırma Gönül' şarkısı performansı heyecanlandırıyor. Jüri ile yarışmacılar arasında geçen konuşmalar ise izleyenleri kahkanaya boğuyor. Murat Boz'un 'Dönseydik kimi seçerdin?' sorusuna yarışmacının verdiği cevap anlaşılamadı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı'nın müdahale ettiği ve anlaşılamadığını söylediği yarışmacı 'Anlatıcam' diğerek herkesi şaşırttı.

Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz'un jüriliğini üstlendiği, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile ekranlara gelen O Ses Türkiye yeni bölümü ile yine iddialı. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen yarışmalarından O Ses Türkiye bu akşam 8. bölümü ile sevenleriyle buluşacak.

O Ses Türkiye, 8. bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8'de...

Görüntülenme : 620 Yayınlanma Tarihi: 16/10/2016 10:41:59

Haber Yorumları (1)

500
  • Leyla
    11 ay önce
    Harika bir program Hepinizi çok seviyorum size selam gönderiyorum programınızı her akşam izliyorum

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin