O Ses Türkiye'de Resul Aydemir rüzgarı

O Ses Türkiye'de Resul Aydemir rüzgarı
Yayınlanma Tarihi: 20.03.2017 12:43 | Değiştirme Tarihi: 20.03.2017 12:43

O Ses Türkiye'de Resul Aydemir, parçaları ile büyük alkış aldı. Son ikiye kadar çıkmayı başaran Resul Aydemir jüri üyelerinden de tam not aldı.

O Ses Türkiye büyük finali izleyenleri ekrana kilitledi. Müzik şölenine dönüşen O Ses Türkiye finalinde jüri üyeleri takımları ile yaptıkları düetlerle gecenin güzel geçeceğini adeta gösterdi. İlk tur performansları ile izleyenleri ekrana kilitleyen O Ses Türkiye'de ikinci tura çıkan isimler Dodan, Taylan, Keremhan ve Resul oldu. İkinci tur performansları sonrasında yapılan SMS oylamasının sonucuna göre son ikiye ise Resul ve Dodan kaldı.

Resul Aydemir son tur mücadelesinde yeniden O Ses Türkiye'de seslendirdiği parçayı seslendirdi. Çocukluğum isimli parçayı seslendiren Resul Aydemir büyük alkış aldı.

O Ses Türkiye finali reyting birincisi...
O Ses Türkiye final bölümü ile reyting listesinde ilk sıraya yerleşti. Milyonları ekrana kilitleyen O Ses Türkiye'de şampiyon Dodan Özer oldu.

Reyting sonuçlarını görmek için tıklayın...

O Ses Türkiye reyting sıralamasında birinci sırada yer aldı. Pazar günü izlenen programlar arasında rakiplerini geride bırakan O Ses Türkiye final bölümü ile en çok izlenen program oldu. Birçok iddialı yapımları geride bırakan O Ses Türkiye, finali ile izleyenlere müzik şöleni sundu.