Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de Resul Aydemir rüzgarı

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Resul Aydemir (Misal) performansı ile tüm dikkatleri üzerine çekti. İşte Resul Aydemir'in O Ses Türkiye performansı...

28.11.2016 11:33

O Ses Türkiye sahnesinde 'Çocukluğum' isimli parçası ile performans sergileyen Resul Aydemir (Misal) O Ses Türkiye izleyicisinden tam not aldı. Dikkatleri üzerine çeken O Ses Türkiye yarışmacısı Resul Aydemir, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Acun Ilıcalı'nın özel oplarak davet ettiği ve 'En iyi Türkçe sözleri olan rap müziğini yapıyor' sözleriyle anlattığı Resul Aydemir, O Ses Türkiye sahnesini salladı.

Sahne ismi Misal olan Resul Aydemir, jüri ile olan sohbeti ve şarkıları ile O Ses Türkiye'de akıllarda kalacak bir yarışmacı oldu.

Acun Ilıcalı'yı kırmadı
Acun Ilıcalı'nın beğenisini kazanan Resul Aydemir, istek üzerine 'Tebliğ' isimli parçasını ardından yeniden 'Çocukluğum' isimli şarkısını seslendirdi. Beğenilen performanslara imza atan Resul Aydemir, O Ses Türkiye'de yoluna Gökhan-Hakan kardeşlerle devam etmek istediğini söyledi.

Resul Aydemir çok bilinmeyen mesleğini anlattı!
O Ses Türkiye performansı ile dikkat çeken Resul Aydemir, çok bilinmeyen mesleği ile ilgili bilgi verdi. Cenaze hizmetlerinde 'gassal' olarak çalıştığını söyleyen Resul Aydemir, işini onurla yaptığını dile getirdi.

Yorumlar | 0
üye profil