O Ses Türkiye'de rap rüzgarı...

O Ses Türkiye'de rap rüzgarı...

O Ses Türkiye sahnesinde rap rüzgarı esti. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Orkan Atak, rap müzik performansı ile büyük beğeni topladı.

O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Orkan Atak, rap müzik tarzındaki performansı ile tüm izleyicilerin beğenisini kazandı. O Ses Türkiye sahnesinde alışılmışın dışında bir rap müzik performansı sergileyen yarışimacı tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Acun Ilıcalı'nın da beğenisini kazanan performansın ardından Acun Ilıcalı, bir performans daha istedi. Yeniden mikrofonu eline alan Orkan Atak, farklı bir şarkı ile performans sergiledi. Stüdyodan da tam not alan Orkan Atak ekranları başından O Ses Türkiye'yi takip eden izleyicileri de ekrana kilitledi.

İngilizce söylediği rap şarkısı ile farklı bir performansa imza atan Orkan Atak, kendi eserlerinin de yine ingilizce olduğunu söyledi. Beğenilen performansların sonrasında Orkan Atak, tercihini açıkladı. Daha önce rap müzik tarzında söyleyen yarışmacılarla çalışan Hadise, bir kez daha bu alanda müzik yapan bir ismi takımına kazandırdı. O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Orkan AtakHadise'nin takımına dahil oldu.

Görüntülenme : 2778 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 13:57:23

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin