O Ses Türkiye'de Murat Boz'u şaşırtan ses...

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Cihan Eser, sesi ile 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Murat Boz'u şaşırtan O Ses Türkiye yarışmacısı, performansı ile beğeni topladı.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2016 12:22
Değiştirme Tarihi: 26.10.2016 12:22

O Ses Türkiye sahnesinde 'Tutamıyorum zamanı' isimli şarkı ile performansını sergileyen Cihan Eser, Murat Boz, Hadise ve Sibel Can'ı döndürmeyi başardı. Murat Boz, sesinin özel olduğunu söylediği O Ses Türkiye yarışmacısına, Müslüm Gürses gibi başladığı şarkıyı, Kenan Doğulu gibi bitirdiğini söyledi. Murat Boz'un O Ses Türkiye sahnesine çıkarak arabesk versiyonda söylediği şarkı jüri üyelerinden ve izleyicilerden beğeni aldı.

Karar anı ile O Ses Türkiye izleyicisini gülme krizine sokan Cihan Eser, ilk dönen ismin yerinin ayrı olduğunu söyledi. 3 jürinin de aynı anda döndüğü yarışmacı için bu kez kamera kayıtlarına bakıldı. İlk yanan ışık Sibel Can'ın ışığı olunca Sibel Can büyük heyecan yaşadı. Ancak Acun Ilıcalı, 'ilk harekete geçen mi yoksa ilk dönen mi önemli' dedi. Bu kez kamera kayıtlarından ilk elini hareket ettirenin Hadise olduğu görüldü. Bu kez Hadise heyecan yaşayan isim oldu. Acun Ilıcalı bu kez de ' ilk düşünen mi ilk harekete geçen mi? diyerek yeni bir boyut getirdi. Bu kez Murat Boz heyecanlandı. O Ses Türkiye izleyicisini güldüren anların sonunda Cihan Eser en fazla isteyen ismin Murat Boz olduğunu söyleyerek Murat Boz'u tercih etti.