Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de Murat Boz'u duygulandıran yarışmacı

O Ses Türkiye sahnesinde nefes kesen bir performans sergileyen Zehra Toy, Murat Boz'u duygulandırdı. İşte O Ses Türkiye'nin son bölümünde yaşananlar...

11.10.2016 13:37

O Ses Türkiye sahnesinde sergilediği performansı ile 3 jüriyi döndürmeyi başaran Zehra Toy, Murat Boz'un O Ses Çocuklar'da birlikte çalıştığı yarışmacılardan biri çıktı. O Ses Çocuklar'da Murat Boz ile finale gitmeyi başaran Zehra Toy, bu kez O Ses Türkiye'de Murat Boz'un karşısına çıktı. Şebnem Ferah'ın 'Yalnız' isimli parçasıyla sahneye çıkan Zehra Toy; Sibel Can, Murat Boz ve Gökhan-Hakan Özoğuz'u döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye sahnesine yabancı olmayan yarışmacı performansı ile beğeni kazandı.

Murat Boz'un tanıdık geldiğini söylediği Zehra Toy ile ilgili gerçeği Acun Ilıcalı açıkladı. Murat Boz'un takımında mücadele ettiği günlerden görüntülerin paylaşıldığı O Ses Türkiye'de Murat Boz, eski öğrencisini görmenin mutluluğunu yaşadı. Bu duyguyu merak ettiğini söyleyen Murat Boz'un duygulandığı ise gözlerden kaçmadı.

Zehra Toy ise jüri seçiminde bu kez farklı bir ismi denemek istedi. Uzun süre kararsız kalan ve düşünen genç yarışmacı, Gökhan ile Hakan'ın takımına geçmeye karar verdi.

Yorumlar | 0
üye profil