Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de Murat Boz rüzgarı

Murat Boz'un ingilizcesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. O Ses Türkiye'de şakaları ile izleyenleri güldüren Murat Boz, bu kez ingilizce konuşarak herkesi güldürdü.

10.10.2016 20:07

Murat Boz, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Louis'i takımına dahil edebilmek için ingilizcesini konuşturdu. O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Murat Boz, yabancı uyruklu yarışmacıyı takımına almak için elinden geleni yaptı. Hadise ile sahnede önce dans eden ardından birlikte düet yapan Louis, tüm jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. O Ses Türkiye'de paylaşılamayan yarışmacı için Murat Boz'da ingilizce konuşarak yarışmacıyı takımına katmaya çalıştı.

O Ses Türkiye sahnesinde sergilediği performanslar herkesi kendine hayran bırakan Louis Diagobonya, 'Uptown Funk' isimli parçayla tüm jüri üyelerinin beğenisini kazandı. O Ses Türkiye'de tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Louis, stüdyodaki izleyicilerin 'bir daha' tezahüratları ile 'Uptown Funk' şarkısını bir kez daha seslendirdi. Hadise'yi de sahneye davet eden ve onunla dans eden Louis, O Ses Türkiye stüdyosunu salladı. İlerleyen dakikalarda Hadise ile birlikte bir şarkı daha söyleyen Louis büyük beğeni topladı. Louis jüri tercihini ise Hadise'den yana kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil