O Ses Türkiye'de Kemal Sunal'ı andılar

O Ses Türkiye'de Kemal Sunal'ı andılar

O Ses Türkiye son bölümde Kemal Sunal anıldı. Kemal Sunal'ın filminde okuduğu parçayla sahneye çıkan yarışmacı O Ses Türkiye'de Kemal Sunal rüzgarı estirdi...

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Ömer Ayhan, Türk sinemasının en önemli aktörlerinden olan Kemal Sunal'ın Çöpçüler Kralı filmindeki Gurbet şarkısı ile performansını sergiledi. Jüri üyelerinin büyük beğenisini alan performansa iki jüri üyesi döndü. Ömer Ayhan isimli O Ses Türkiye yarışmacısı, büyük alkış alan performansı ile Sibel Can ve Murat Boz'u döndürmeyi başardı. Gökhan Özoğuz'un Kemal Sunal ile ilgili düşüncelerini söylediği O Ses Türkiye son bölümde jüri üyeleri büyük ustayı andı.

Ömer Ayhan, Gurbet şarkısı ile O Ses Türkiye izleyicilerini eskiye götürdü. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile ekranlara gelen O Ses Türkiye'de büyük usta Kemal Sunal anıldı. Murat Boz ve Sibel Can'ı döndürmeyi başaran Ömer Ayhan, tercihini Murat Boz'dan yana kullandı.

Görüntülenme : 257 Yayınlanma Tarihi: 16/11/2016 11:47:45

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin