O Ses Türkiye'de izleyici anketi...

O Ses Türkiye'de izleyici anketi...

O Ses Türkiye, izleyicisine jüri önündeki ışıkların renklerini soruyor. 'acunn.com' üzerinden yapılan anketle O Ses Türkiye jürisinin önündeki okların renkleri değişecek.

O Ses Türkiye, acunn.com üzerinden yapılan bir anketle jüri önündeki okların renklerini değiştirecek. Yarışmacıların performanslarını sergilemelerinin ardından dönen jüri üyelerinin önünde beyaz renkte yanan ışıkların renkleri O Ses Türkiye izleyicisine soruldu. O Ses Türkiye izleyicisi 'Beyaz, kırmızı, sarı, mavi, yeşil ve turuncu' seçeneklerinden birini işaretleyerek ankete katılabilecek. acunn.com üzerinden yapılan anket tamamlandığında sonuçlar yine acunn.com'da açıklanacak. Anket sonucuna göre en fazla oyu alan seçeneğe göre O Ses Türkiye'de okların rengi değişecek.

O SES TÜRKİYE ANKETİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması olan O Ses Türkiye dün akşam yeni sezon üçüncü bölümü ile ekranlara geldi. Birbirinden iddialı isimlerin yarıştığı O Ses Türkiye sahnesinde jüri üyelerinin aralarındaki yarış da görülmeye değerdi. O Ses Türkiye son bölümde Acun Ilıcalı anket duyurusunda bulundu. O Ses Türkiye jürisinin önünde yer alan ve jüri bir yarışmacıya döndüğü zaman yanan ışıkların renkleri izleyiciye soruldu. acunn.com'da açılan ankette izleyiciler 6 farklı seçenek arasından birini seçerek ankete katılabilecekler.

Görüntülenme : 782 Güncelleme Tarihi: 05/10/2016 10:16:58
Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 08:59:22

Haber Yorumları (1)

500
  • mehmet akkoyun
    11 ay önce
    sarı olsun acun abi nolurrrrrrn

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin