O Ses Türkiye'de ilk performans

O Ses Türkiye'de ilk performans

O Ses Türkiye yeni sezon ilk bölümünde açılışı Elif Nur Demirpolat yaptı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan genç yarışmacı 'Bir Bakış Baktın' isimli şarkıyı seslendirdi.

O Ses Türkiye yeni sezon açılışını yaptı. Gökhan-Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve Sibel Can'ın jüri olduğu O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın sunumuyla TV8 ekranlarında başladı. İlk bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen O Ses Türkiye, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Kahkahanın eksik olmadığı yarışmada Acun Ilıcalı, jüri üyelerini tek tek seyircinin karşısına çıkardı. İlk Murat Boz'u davet eden Acun Ilıcalı, 6. sezonu olan Hadise'ye takıldı.

Hadise'nin yarışmada başarılı olduğunu ancak şampiyonluk kazanamadığını hatırlatan Acun Ilıcalı, Hadise'yi davet ettikten sonra gönlünü aldı.

Açılışı Elif Nur Demirpolat yaptı
O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda sahneye çıkan ilk isim Elif Nur Demirpolat oldu. Genç yarışmacı 'Bir Bakış Baktın' isimli şarkı ile sahneye çıktı. Performansına hiçbir jüri üyesinin dönmediği Elif Nur, pozitifliği ile herkesin gönlünü aldı. Jüri üyelerinin heyecanlı olduğunu söyledikleri Elif Nur Demirpolat'a ilk yarışmacı heyecanı nedeniyle Acun Ilıcalı davette bulundu. Gelecek sezonda Elif Nur Demirpolat O Ses Türkiye'ye yeniden davet edildi.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarına gelecek.

Görüntülenme : 503 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 16:28:33

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin