Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de iddia! Kazanan şarkı söyleyecek

O Ses Türkiye son bölümde Acun Ilıcalı ile Gökhan Özoğuz, iddiaya girdi. İşte O Ses Türkiye'de yaşananlar...

18.10.2016 10:49

O Ses Türkiye'nin dün ekranlara gelen son bölümünde Gökhan Özoğuz ile Acun Ilıcalı iddiaya girdi. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Arda Emin Zevkliler, 'Devlerin Aşkı' isimli şarkı ile Murat Boz ve Sibel Can'ı döndürmeyi başardı. İki jüri üyesinin yarışmacıyı takımlarına dahil etmek için yaptıkları konuşma sırasında Sibel Can'ın 'Takımımda senin gibi biri yok' sözü O Ses Türkiye'de hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Murat Boz'un her gelen yarışmacıya aynı sözü söylediğini iddia ettiği Sibel Can için Gökhan Özoğuz'da destekçi olunca ilginç diyaloglar yaşandı. Gökhan hiçbir yarışmacıya böyle bir şey demediğini söyleyince Acun Ilıcalı araya girdi ve Gökhan'ın da defalarca söylediğini dile getirdi. Israrla söylemedim diyen Gökhan Özoğuz ile Acun Ilıcalı bu konu üzerine iddiaya girdi. Kaybedenin şarkı söyleyeceği iddiada Acun Ilıcalı söz konusu görüntüleri istedi.

Gökhan Özoğuz, o sözleri diğer jürilerin sözlerine cevap olarak söylediğini hiçbir yarışmacıya doğrudan böyle bir sözle yaklaşmadığını söyledi. Acun Ilıcalı ile Gökhan Özoğuz arasındaki iddia kazanan-kaybedenin olmadığı bir sonuçla sona erdi.

Yorumlar | 0
üye profil