O Ses Türkiye'de hayal gerçek oldu

O Ses Türkiye'de hayal gerçek oldu

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Nişana Alimova, annesinin şarkıcı olma hayalini gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşadı. İşte O Ses Türkiye'deki o duygusal anlar...

O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Nişana Alimova, 'Inta Ehy' isimli şarkı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Stüdyodaki isleyicilerin 'Bir daha' tezahüratları yaptığı Nişana, Gökhan'ın da isteği üzerine şarkısını bir kez daha seslendirdi. Arapça ve Türkçe söylediği parça ile herkesin beğenisini kazanan Nişana, O Ses Türkiye sahnesini salladı. Nişana, annesinin şarkıcı olma hayali olduğunu ve böyle bir sahnede şarkı söyleyerek annesinin hayalini gerçekleştirdiğini söyleyerek duygusal anlar yaşadı. O Ses Türkiye jürisini ve izleyicisini de duygulandıran Nişana şarkısını bir kez daha söyleyerek herkesi bir kez daha etkiledi.

Şarkısı ile tüm jüri üyelerinin beğenisini kazanan Nişana Alimova, jüri seçimi sırasında ise herkesi güldürdü. Karar anı sırasında tüm jüri üyelerinin isim söylemesini beklerken bilmiyorum diyen Nişana kararsızlığı ile şaşırttı. Uzun bir düşünme sürecinin ardından kalbinin sesini dinlediğini söyleyen Nişana Sibel Can'ı seçti ve Sibel Can'ın kadrosuna dahil oldu.

O Ses Türkiye, yeni bölümü ile cumartesi akşamı 20.00'da TV8'de...

Görüntülenme : 1128 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 15:14:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin