O Ses Türkiye'de Hadise'nin büyük sevinci...

O Ses Türkiye'de Hadise'nin büyük sevinci...
Yayınlanma Tarihi: 20.03.2017 12:56 | Değiştirme Tarihi: 20.03.2017 13:13

O Ses Türkiye'de Hadise finalin en çok sevinen ismi oldu. Finale takımından 3 isimle çıkmayı başaran Hadise, Dodan Özer ile O Ses Türkiye şampiyonu oldu.

O Ses Türkiye'de Hadise, 6. sezonunda şampiyonluğu kazanmayı başardı. O Ses Türkiye büyük finalinde Hadise, takımındaki isimlerden Dodan Özer ile şampiyonluğa ulaştı. Şampiyonluk isteğine ulaşmayı başaran Hadise final gecesinin en mutlu isimlerinden biri oldu.

Finale çıkan yarışmacılar arasında 3 yarışmacısı olan Hadise, Dodan, Taylan ve Cihangir ile finale çıktı. Gökhan-Hakan kardeşlerin Keremhan ve Resul ile yer aldığı büyük finalde Sibel Can ise Burhan ile finalde yer aldı. İlk turun ardından Taylan, Keremhan, Dodan ve Resul'ün yer aldığı ikinci tura geçildi. Son tura ise Hadise'nin takımından Dodan ve Gökhan-Hakan'ın takımından Resul isimlerini yazdırdılar.

İkili O Ses Türkiye'ye katıldıkları şarkıları seslendirdi. Son SMS oylamasında Resul Çocukluğum şarkısını Dodan ise Haydar Haydar isimli şarkıyı yeniden söyledi. SMS oylamasının ardından zafere ulaşan isim Dodan Özer oldu.