Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de geceye damga vuran düet

O Ses Türkiye son bölümde Hadise ile Eylül Taneri isimli yarışmacı muhteşem bir düete imza attılar. İşte O Ses Türkiye'de geceye damga vuran o anlar...

08.11.2016 09:10

O Ses Türkiye'de "I'm Not The Only One" isimli şarkı ile performansını sergileyen Eylül Taneri isimli yarışmacı 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Sibel Can, Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşlerin döndüğü Eylül Taneri, O Ses Türkiye izleyicisinin de beğenisini kazandı. Performansı çok beğenilen Eylül Taneri'den şarkıyı bir kez daha isteyen Hadise, Gökhan Özoğuz'un isteği üzerine O Ses Türkiye sahnesine çıktı.

Eylül Taneri ile birlikte O Ses Türkiye sahnesinde "I'm Not The Only One" şarkısını birlikte seslendiren Hadise, kulakların pasını aldı. İkilinin düeti geceye damga vurdu. Sahneye çıkmadan önce kafasında hangi jüriyi seçeceğini belirlediğini söyleyen Eylül Taneri kararının değiştiğini söyledi. Gökhan ile Hakan'ı düşünen yarışmacı, birlikte düet yaptıkları Hadise'den aldığı enerji nedeniyle onu seçmek istediğini söyledi. Eylül Taneri Hadise'nin takımına dahil oldu.

Yorumlar | 0
üye profil