O Ses Türkiye'de final heyecanı

O Ses Türkiye'de final için geri sayım başladı. Uzun maratonun sonunda jüri üyeleri ve finale kalan isimler şampiyonluk için son kez sahnede olacak.

Yayınlanma Tarihi: 17.03.2017 11:39
Değiştirme Tarihi: 17.03.2017 11:39
O Ses Türkiye'de final heyecanı

O Ses Türkiye finali pazar günü ekranlardaki yerini alacak. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışmacı O Ses Türkiye, pazar günü final bölümü ile ekranlara gelecek. Hadise, Murat Boz, Sibel Can, Gökhan ve Hakan Özoğuz'un jüri üyeliğini üstlendiği O Ses Türkiye son bölümü ile ekranlara gelecek.

Yüzlerce iddialı sesi dinleyen ve aralarından beğendikleri isimlere dönen jüri üyeleri yarışmacıların tercihleri ile takımlarını oluşturdu ve finallere kadar geldi. SMS oylamaları ve canlı yayınlarla çeyrek final ve yarı final yapan O Ses Türkiye, final için geri sayıma başladı.

Yarı finalde büyük heyecan!

O Ses Türkiye yarı finali canlı yayınla ekranlara geldi. Büyük heyecanın yaşandığı O Ses Türkiye'de çeyrek finaldeki yarışmacılar performansları ile izleyenleri mest etti. 8 ismin mücadele ettiği O Ses Türkiye yarı finalinde 6 isim finale adını yazdırmayı başardı. Çeyrek finale Hadise 3, Gökhan ve Hakan 3, Sibel Can 1 ve Murat Boz 1 yarışmacı ile çıktı. PErformansların ardından yapılan SMS oylamasının ardından finale çıkan isimler belli oldu.

O Ses Türkiye yarı finalinde aldıkları oylarla finale Hadise'nin takımından Cihangir, Taylan, Dodan, Gökhan ve Hakan'ın takımından Resul, Keremhan son olarak Sibel Can'ın takımından Burhan isimlerini finale yazdıran isimler oldu.