Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de dev düello!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan İlham Nazarov, performansı ile stüdyoyu salladı. Nazarov'un O Ses Türkiye jürisi Murat Boz ile yaptığı düello ise ekrana kilitledi.

10.10.2016 17:34

O Ses Türkiye sahnesine çıkan İlham Nazarov, kendine has üslubuyla seslendirdiği 'Ayrılık' isimli parçayla tüm jüri üyelerinin beğenisini aldı. Opera sanatçısı olan İlham Nazarov, geçmiş bölümlerde O Ses Türkiye yarışmacısı ile düello yapan Murat Boz'u düelloya davet etti. İkilinin sahnedeki performansları ise izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan İlham Nazarov'un performansı ve düello için acunn.com ve tv8.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

O Ses Türkiye'nin yeni sezon 4. bölümünde sahneye çıkan İlham Nazarov, Ayrılık parçasını söylediği performansı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Jüri üyelerinin İlham Nazarov'u kendi takımlarına almak için yaptıkları mücadelenin sonunda ise kazanan Gökhan ve Hakan kardeşler oldu. Tercihini Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerden yana kullanan Nazarov, Gökhan ve Hakan'ın takımına dahil oldu.

Yorumlar | 0
üye profil