O Ses Türkiye'de büyüleyen performans

O Ses Türkiye'de büyüleyen performans

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Fatih Taşdelen, 'Kurusa Fidanım' isimli türkü ile stüdyoyu salladı. Tüm jüriyi döndüren O Ses Türkiye yarışmacısı izleyiciden tam not aldı.

O Ses Türkiye'nün dünki bölümünde sahneye çıkan Fatih Taşdelen, Kurusa Fidanım isimli türküyü seslendirdi. Büyük beğeni alan ve jüri üyelerinin tamamını döndürmeyi başaran Fatih Taşdelen, O Ses Türkiye izleyicisinden de geçer not aldı. Performansının sonunda tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısı son dakikada büyük mutluluk yaşadı.

Acun Ilıcalı'nın da son saniyede tüm jüri üyelerinin dönmesine şaşırdığı O Ses Türkiye son bölümde yarışmacı jürinin dönmesi ile büyük mutluluk yaşadı. Tüm jürinin takdirini alan yarışmacıya geç dönülmesinin sebebini Gökhan Özoğuz açıkladı. Performansın büyüsüne kapıldıklarını söyleyen Gökhan bu yüzden son saniye döndüklerini söyledi. Zorlu karar anında ise Fatih Taşdelen, müzik kariyerine devam etmek istediği tarz nedeniyle Sibel Can'ın takımında olmak istediğini dile getirdi.

Görüntülenme : 339 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 13:47:33

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin