O Ses Türkiye'de bloklama özelliği nedir?

O Ses Türkiye'de bloklama özelliği nedir sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Farklı bir formatla bu sezon yayınlanan O Ses Türkiye'ye bloklama özelliği geldi. Peki, O Ses Türkiye'de bloklama özelliği nedir? İşte detaylar.

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2019 09:36
Değiştirme Tarihi: 19.10.2019 09:36
O Ses Türkiye'de bloklama özelliği nedir?

TV8 ekranlarının heyecan dolu şarkı yarışması O Ses Türkiye yeni sezonuyla geçtiğimiz hafta ekranlara merhaba dedi. Bu sezon farklı bir formatla yayınlanan O Ses Türkiye'de bloklama özelliği geldi ve izleyiciler bu özelliği araştırmaya başladı. Peki, O Ses Türkiye'de bloklama özelliği nedir? İşte detaylar.

O SES TÜRKİYE BLOKLAMA ÖZELLİĞİ NEDİR?

O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda jüri üyeleri bir yarışmacıya dönmesini istemedikleri diğer jüri üyelerini bloklayabilecek. Yaşanan değişikliği açıklayan Ilıcalı "Evet arkadaşlar, bu sene uygulamamız var. Jürimizin sayılı hakkı var, isterse diğer jüri üyesini bloklayabiliyor. Önünüzde butonlar var. Bu sizin belki de şampiyonluğa gidecek yolunuzu hazırlayacak. Bu butonla rakip jürileri bloklayabiliyorsunuz” ifadelerini kullandı."

O SES TÜRKİYE HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

5 Ekim 2019 tarihinde başlayan O Ses Türkiye, cumartesi ve pazar akşamları TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.