O Ses Türkiye'de bir ilk...

O Ses Türkiye'de bir ilk...

O Ses Türkiye sahnesinde bu kez özel bir konuk vardı. Özel misafir olarak O Ses Türkiye sahnesine çıkan Melisa, tüm jüri üyeleriyle bir bir düet yaptı.

O Ses Türkiye'nin özel misafiri olarak sahneye çıkan Melisa, tüm stüdyoya ve ekran başındaki izleyicilere neşe saçtı. Sempatikliği ile herkesin gönlünde taht kuran Melisa, Murat Boz'a hayranlığıyla yakışıklı şarkıcıyı sevindirdi. Giydiği Murat Boz tişörtü ile sahneye çıkan Melisa, Murat Boz'a çok sevdiğini söyleyerek onu şarkı söylemek için sahneye davet etti. O Ses Türkiye sahnesinde Murat Boz ile birlikte sevilen şarkısı 'Adını Bilen Yazsın'ı söyleyen MelisaMurat Boz'a olan sevgisini tekrar tekrar söyledi.

Melisa O Ses Türkiye sahnesine Murat Boz'un ardından Hadise'yi davet etti. Hadise ile birlikte 'Aşk Kaç Beden Giyer' isimli parçasını söyleyen Melisa, daha sonra Gökhan Özoğuz'u sahneye davet etti. Gökhan ile birlikte 'Öpücem Öpücem' şarkısını söyleyen Melisa, son olarak Sibel Can'ı sahneye davet etti. Sibel Can ile birlikte 'Padişah' şarkısını seslendiren Melisa, Murat Boz ile birlikte de şarkıya tempo tuttu.

Görüntülenme : 223 Yayınlanma Tarihi: 10/10/2016 16:17:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin