Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de 'bir daha' tezahüratları

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Zafer İrencin, performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı. İşte Zafer İrencin'in O Ses Tükriye performansı...

21.11.2016 13:48

O Ses Türkiye son bölümde sahneyen çıkan Zafer İrencin, 'Beni Benden Alırsan' isimli arabeks parça ile izleyenlerden tam not aldı. Performansı ile büyük beğeni kazanan yarışmacı, izleyenleri kendine hayran bıraktı. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Zafer İrencin isimli O Ses Türkiye yarışmacısı, izleyenlerin 'Bir daha' tezahüratları ile yeniden performansını sergiledi.

Murat Boz ismini tahmin etti
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Zafer İrencin, performansının ardından daha ismini söylemeden Murat Boz, Zafer diye seslendi. Zaman zaman isim tahminlerinde bulunan Murat Boz bu kez tahminini tutturarak herkesi şaşırttı. Yaşam hikayesinden de bahseden Zafer İrencin, izleyenleri şaşırttı.

Stüdyo 'Bir daha' tezahüratı ile inledi
Zafer İrencin, Beni Benden Alırsan isimli parça ile sergilediği performansla jüriden ve O Ses Türkiye izleyicisinden tam not aldı. Performansının sonunda tüm jürileri döndürmeyi başaran Zafer İrencin, 'bir daha' tezahüratları ile performansını tekrar sergiledi.

Hakan Özoğuz'dan alkış alan söz...
Zafer İrencin, performansının ardından kendisinden bahsetti. Gökhan Özoğuz, yarışmacıya spor ile ilgilenip ilgilenmediğini sordu. Spor hocası olduğunu söyleyen Zafer İrencin'in ardından Hakan Özoğuz, sporun önemini belirten bir sözle büyük alkış aldı. Hakan Özoğuz: 'Spor fiziğin, müzik ruhun gıdası' diyerek stüdyodan alkış aldı.

Zafer İrencin kimi seçti?
İzleyenlerden ve jüriden tam not alan yarışmacı, tercihini Murat Boz'dan yana kullandı. Zafer İrencin, O Ses Türkiye'de yoluna Murat Boz'un takımında devam edecek.

Yorumlar | 0
üye profil