Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de 'Bir daha' tezahüratları

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Louis isimli yarışmacı şarkısı ile tüm jüri üyelerini döndürdü. Performansı çok beğenilen Louis O Ses Türkiye sahnesini bir kez daha salladı

10.10.2016 18:38

O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Louis Diagobonya isimli yarışmacı 'Uptown Funk' isimli parçayla tüm jüri üyelerinin beğenisini kazandı. O Ses Türkiye'de tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Louis, stüdyodaki izleyicilerin 'bir daha' tezahüratları ile 'Uptown Funk' şarkısını bir kez daha seslendirdi. Hadise'yi de sahneye davet eden ve onunla dans eden Louis, O Ses Türkiye stüdyosunu salladı. İlerleyen dakikalarda Hadise ile birlikte bir şarkı daha söyleyen Louis büyük beğeni topladı.

O Ses Türkiye'nin yeni sezon 4. bölümünde adeta Louis rüzgarı esti. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Louis isimli yarışmacı performansı ile tüm stüdyodan takdir aldı. Sahne şovu ve performansı ile beğeni kazanan Louis'i takımına katmak isteyen jüri üyeleri büyük bir yarışa girdi. Murat Boz'un ingilizce konuşarak takımına almaya çalıştığı Louis ise tercihini Hadise'den yana kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil