Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de arabesk rüzgarı

O Ses Türkiye'de Murat Boz, "I'm Outta Love" parçasını arabesk versiyonda söyleyince olanlar oldu. İşte O Ses Türkiye'de Murat Boz'un "I'm Outta Love" performansı...

25.10.2016 11:43

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Sevil Memetov, "I'm Outta Love" parçası ile 4 jüri üyesini de döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye jürisini kendine hayran bırakan Sevil Memetov'u takımına almak isteyen jüri üyeleri tüm hünerlerini sergiledi. Şarkıyı önce normal seslendiren Murat Boz, Hadise'nin kendin gibi söyle demesinin ardından bu kez şarkının arabesk versiyonu ile O Ses Türkiye'yi salladı. Bir anda arabesk rüzgarının estiği O Ses Türkiye sahnesinde Murat Boz ve Sibel Can oynamaya başladı.

Sevil Memetov'un performansının ardından sahneye çıkan Hadise, O Ses Türkiye yarışmacısı ile şarkıyı bir kez daha seslendirdi. Nefes kesen düetin ardından 19 dilde şarkı söyleyebildiğini söyleyen Sevil Memetov, bir kez Tatar türküsü söyledi. Türkiye'de de çok bilinen Doktor Civanım isimli türküyü seslendiren Sevil Memetov, Hadise'nin takımına dahil oldu.

Yorumlar | 0
üye profil