Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'de arabeks rüzgarı

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Zafer İrencin isimli yarışmacı performansı ile büyük beğeni aldı. İşte Zafer İrencin'in O Ses Türkiye performansı...

21.11.2016 12:24

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Zafer İrencin, performansı ile büyüledi. 'Beni Benden Alırsan' isimli parça ile performansını sergileyen Zafer İrencin, dikkatleri üzerine çekti. Annesinin gözyaşları içinde seyrettiği O Ses Türkiye yarışmacısı Zafer İrencin, tüm stüdyonun desteğini ve beğenisini kazandı. O Ses Türkiye sahnesini adeta sallayan Zafer İrencin, seyircinin isteği ile performansını tekrarladı.

Murat Boz ismini tahmin etti
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Zafer İrencin, performansının ardından daha ismini söylemeden Murat Boz, Zafer diye seslendi. Zaman zaman isim tahminlerinde bulunan Murat Boz bu kez tahminini tutturarak herkesi şaşırttı. Yaşam hikayesinden de bahseden Zafer İrencin, izleyenleri şaşırttı.

Stüdyo 'Bir daha' tezahüratı ile inledi
Zafer İrencin, Beni Benden Alırsan isimli parça ile sergilediği performansla jüriden ve O Ses Türkiye izleyicisinden tam not aldı. Performansının sonunda tüm jürileri döndürmeyi başaran Zafer İrencin, 'bir daha' tezahüratları ile performansını tekrar sergiledi.

Hakan Özoğuz'dan alkış alan söz...
Zafer İrencin, performansının ardından kendisinden bahsetti. Gökhan Özoğuz, yarışmacıya spor ile ilgilenip ilgilenmediğini sordu. Spor hocası olduğunu söyleyen Zafer İrencin'in ardından Hakan Özoğuz, sporun önemini belirten bir sözle büyük alkış aldı. Hakan Özoğuz: 'Spor fiziğin, müzik ruhun gıdası' diyerek stüdyodan alkış aldı.

Zafer İrencin kimi seçti?
Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısı Zafer İrencin, farklı bir seçim yapacağını dile getirdi. Jürinin heyecanlı bekleyişini sonlandıran Zafer, Murat Boz'un takımında yoluna devam etmeyi tercih etti.

Yorumlar | 0
üye profil