O Ses Türkiye'da Dadaloğlu rüzgarı

O Ses Türkiye'da Dadaloğlu rüzgarı

O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Alper Kuş, Dadaloğlu ile stüdyoyu inletti. Yarışmacının performansına son anda dönen jüri üyeleri rahat bir nefes aldırdı.

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Alper Kuş, Dadaloğlu parçası ile stüdyoyu sallayan bir performansa imza attı. Sesiyle adeta stüdyoyu titreten yarışmacıya son anda Murat Boz ve Sibel Can döndü. O Ses Türkiye'ye Hadise'nin şampiyonluğa ulaşması için katıldığını söyleyen Alper Kuş, Hadise'nin kendise dönmemesine üzüldü. Son anda dönen jüri üyeleriyle rahat nefes alan yarışmacıyı takımlarına almak isteyen Murat Boz ve Sibel Can ellerinden geleni yaptılar. Alper Kuş'un tercihini ise Murat Boz'dan yana kullandı. Kendini ipten aldığı için Murat Boz'u seçtiğini söyleyen Alper Kuş, Murat Boz'un takımına katıldı.

TV8 ekranlarının sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de performansını sergileyen Alper Kuş'a Murat Boz ve Sibel Can döndü. Hadise'nin 'Dönseydim beni seçer miydin?' sorusuna verdiği cevapla Sibel Can ve Murat Boz'u kızdırdı. Daha sonra cevabının yanlış anlaşıldığını söyleyen yarışmacı neden öyle dediğini anlattı. Hadise'yi şampiyon yapmak için geldiğini ifade eden Alper Kuş, o yüzden tepki verdiğini söyledi.

O Ses Türkiye'de sahneye çıkan yarışmacıların performans videolarına acunn.com ve tv8.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Görüntülenme : 258 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 10:16:09

Haber Yorumları (1)

500
  • Filiz
    10 ay önce
    Cok guclu ve basarili bir ses tebrik ediyorum harika

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin